Ebaluaketak eta tutoretzak

Tutoretzak

Oinarrizko mailako zikloa: Etxebizitzak mantentzea (Hozteko instalazioak)

 

1. maila 1MVA 1 taldea

Tutoreak: Unai Grijalba Barroeta

Goi Mailako Zikloa: administrazioa eta finantzak

 

1. maila 1AFB3 taldea

Tutorea: Itziar Ruiz Mendiola

2. maila 2AFB3 taldea

Tutorea: Mari Mar González Trueba

Goi Mailako Zikloa: automatizazioa eta robotika

 

1. maila 1ARB3 taldea

Tutorea: Jon Karla Morales Rodríguez

2. maila 2ARB3 taldea

Tutorea: Jose Antonio López

Goi-mailako zikloa: elektromedikuntza klinikoa

 

1. maila 1ECB3 taldea

Tutorea: Nile Montero Basabe

2. maila 2ECB3 taldea

Tutorea: Gorka Saenz

Goi-mailako zikloa: eraginkortasun energetikoa eta eguzki-energia termikoa

 

1. maila 1EEA3 taleda

Tutorea: Mitxel Gómez

1 maila 1EED3 taldea

Tutorea: Jon Borrajo Mendiola

2. maila 2EEA3 taldea

Tutorea: Guillermo Estalayo Celada

2. maila 2EED3 taldea

Tutorea: Ane Uriarte Bejerano

Goi-mailako zikloa: instalazio termikoen eta fluidodunen proiektuen garapena

 

1. maila 1PIA3 taldea

Tutorea: Fernando Parte

2. maila 2PIA3 taldea

Tutorea: Verónica Calvo Pena

Goi Mailako Zikloa: garraioa eta Logisitika

 

1. maila 1TLA3 taldea

Tutorea: Raul Valero Bareas

1. maila 1LD3 taldea

Tutorea: Mikel Albizu

2. maila 2TLA3 taldea

Tutorea: Amaia Igual Iturraspe

2. maila 2TLD3 taldea

Tutoreak: Iñigo Aldekozea

Erdi-mailako zikloa: administrazio-kudeaketa

 

1. maila 1GAB2 taldea

Tutorea: Gemma Huici Berecibar

2. maila 2GAB2 taldea

Tutorea: Igor Artetxe Madariaga

Erdi Mailako Zikloa: beroa sortzeko instalazioak

 

1. maila 1ICA 2 taldea

Tutoreak: Alberto Diez Andino

2. ikasturtea 2. taldea IAPENA2

Tutorea: Iratxe Kobeaga

Erdi Mailako Zikloa: hozteko eta girotzeko instalazioak

 

1. maila 1IFA2 taldea

Tutoreak: Martín Valdivieso

2. maila 2IFA2 taldea

Tutorea: Beni Santamariña Pérez

Zereginen Ikaskuntzarako Gela

Tutoreak: Ester Felipe Saldaña

 

Energia auditoretzetan espezializatzeko ikastaroa

Tutoreak: Jose Luis Barado

 

Trenbide-seinaleztapen eta -telekomunikazioetan espezializatzeko ikastaroa

Tutoreak: Jon Sudupe